Hankey Bannister & Co. Beaumont Hankey és Hugh Bannister alapította 1757-ben. A kevert whiskyjük olyan emberek körében volt népszerű, mint Sir Winston Churchill. A márka tulajdonosa az Inver House, egy olyan szeszfőzde tulajdonosa, mint a Balblair és a Knockdhu, akiknek a malátáiból ezt a 12 éves keveréket készítik. 2012-ben a Regency ezüstérmet nyert az International Spirits Challenge versenyen
Osobný odber | Dunajská StredaSzállítási idő: 2026-06-29
Ingyen
Osobný odber | HoliceSzállítási idő: 2026-06-29
Ingyen
SPS | Home DeliverySzállítási idő: 2026-06-29
4,96 €
A Hankey Bannister egy 12 éves kevert skót whisky, amelyet kizárólag a legkiválóbb felföldi single malt whiskykből készítenek, beleértve a Balblair, Old Pulteney, AnCnoc, Speyburn és Balmenach whiskyket. Tökéletesen kiegyensúlyozott keverék, édes, finom vanília és enyhén füstös ízzel.
A whiskyt 12 évig érlelték prémium amerikai ex-bourbon hordókban. Javasoljuk, hogy a whiskyt tisztán, víz nélkül fogyasztsa, de ha szeretné kissé lágyítani, próbáljon meg egy jégkockát hozzáadni, hogy megakadályozza a túl gyors felhígulást.
Az üveg arany és fekete díszdobozban érkezik.
Díjak:
Illat és íz
Ez az oldal kizárólag felnőtteknek szól.
Ha 18 év alatt vagy, kérjük, hogy hagyd el ezt a weboldalt.